NA SPORTOWO - świętujemy DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
6 listopada mieliśmy okazję w wyjątkowy sposób uczcić 107 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci to szczególne Święto Narodowe przeżyły trochę inaczej niż zawsze tym razem na sportowo, dały wyraz pamięci. Tym razem mogliśmy połączyć dwa bardzo ważne elementy naszego życia - pierwszy to pamięć, historia i nauka patriotyzmu od najmłodszych lat, a druga to propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną. Zabawa była przednia.